Komunikaty !!!

Komunikat 1

Od 2020 r. obowiązują regulaminy :

- Regulamin korzystania z sieci wodociągowej /  w zakładce regulamin /

- Regulamin korzystania z energii elektrycznej. Prosimy o zapoznanie się w szczególności z paragrafem 1 regulaminu / w  zakładce regulamin /

 

Komunikat 2

Walne zebranie sprawozdawcze odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2020 r.

W I terminie o godz. 12.00

W II terminie o godz. 12.30

Z materiałami sprawozdawczymi można się zapoznać w dniu 7 kwietnia 2020r. od godz. 17.15

do 20.15 w świetlicy ROD-u Nowalijka.

 

Komunikat 3

W związku ze zbliżającym się terminem uruchomienia sieci wodociągowej przypominamy o obowiązku posiadania aktualnej legalizacji wodomierza !!!!!!!!!!/dowód legalizacji do wglądu dla komisji.

 

Zarząd ROD Nowalijka spotyka się w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godzinach 17.15 - 18.30 w świetlicy działkowej przy ulicy Bora Komorowskiego w Gorzowie Wlkp. Razem z Zarządem w spotkaniach biorą udział Przewodniczący Komisji Statutowych tj. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Zapraszamy członków Rodzinnych Ogrodów Działkowych Nowalijka na spotkania zarządu.
Zarząd ROD informuje wszystkich działkowców, że w Okręgowym Zarządzie PZD w Gorzowie Wlkp. przy ul. Śląskiej 45 są przeprowadzane szkolenia działkowców w zakresie zagospodarowania, uprawy, sadownictwa działek ogrodowych oraz prawa i obowiązki działkowca w przedostatnią sobotę każdego miesiąca. Początek szkolenia o godz. 10.00. Zachęcamy wszystkich do brania udziału w szkoleniach organizowanych przez OZ PZD.

Losowe zdjęcie

18-10-2021. Copyright © 2012 ROD Nowalijka
Pwd by Top 10 poker sites