Ogrodzenie

Ogłoszenie

Zarządu Rod „Nowalijka”

 

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do obowiązującego Regulaminu ROD prosimy do dnia15  października 2021 roku o usunięcie z wewnętrznych ogrodzeń Państwa ogrodów ostro zakończonych elementów (drutu kolczastego, itp.), które stanowią potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

W przypadku niezastosowania się do ww. prośby elementy będą zdementowane na koszt użytkownika działki .

 

                                            Zarządu Rod „Nowalijka”

 

Zarząd ROD Nowalijka spotyka się w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godzinach 17.15 - 18.30 w świetlicy działkowej przy ulicy Bora Komorowskiego w Gorzowie Wlkp. Razem z Zarządem w spotkaniach biorą udział Przewodniczący Komisji Statutowych tj. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Zapraszamy członków Rodzinnych Ogrodów Działkowych Nowalijka na spotkania zarządu.
Zarząd ROD informuje wszystkich działkowców, że w Okręgowym Zarządzie PZD w Gorzowie Wlkp. przy ul. Śląskiej 45 są przeprowadzane szkolenia działkowców w zakresie zagospodarowania, uprawy, sadownictwa działek ogrodowych oraz prawa i obowiązki działkowca w przedostatnią sobotę każdego miesiąca. Początek szkolenia o godz. 10.00. Zachęcamy wszystkich do brania udziału w szkoleniach organizowanych przez OZ PZD.

Losowe zdjęcie

18-10-2021. Copyright © 2012 ROD Nowalijka
Pwd by Top 10 poker sites