Ogłoszenie woda

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 23 października 2021 roku nastąpi zamknięcie wody w ROD „Nowalijka”  na okres jesienno – zimowy,wg porządku:

  Nowalijka 1/ Walczaka /godz. 10.00,

Nowalijka 2 / Bora Komorowskiego /godz. 11.00.

 Prosimy o obecność podczas spisu,jaki przygotowanie dostępności do miejsca usytuowania wodomierza, celem dokonania bezproblemowego odczytu. Furtki do ogrodu powinny być w tym czasie otwarte .

 Zaleca się na okres jesienno-zimowy demontaż wodomierza celem zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 W przypadku, wymaganej legalizacji lub wymiany wodomierza zostaną Państwo poinformowani podczas spisu lub na tablicach Ogłoszeń znajdujących się na terenie ROD.

 

Zarząd ROD „Nowalijka”

Zarząd ROD Nowalijka spotyka się w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godzinach 17.15 - 18.30 w świetlicy działkowej przy ulicy Bora Komorowskiego w Gorzowie Wlkp. Razem z Zarządem w spotkaniach biorą udział Przewodniczący Komisji Statutowych tj. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Zapraszamy członków Rodzinnych Ogrodów Działkowych Nowalijka na spotkania zarządu.
Zarząd ROD informuje wszystkich działkowców, że w Okręgowym Zarządzie PZD w Gorzowie Wlkp. przy ul. Śląskiej 45 są przeprowadzane szkolenia działkowców w zakresie zagospodarowania, uprawy, sadownictwa działek ogrodowych oraz prawa i obowiązki działkowca w przedostatnią sobotę każdego miesiąca. Początek szkolenia o godz. 10.00. Zachęcamy wszystkich do brania udziału w szkoleniach organizowanych przez OZ PZD.

Losowe zdjęcie

18-10-2021. Copyright © 2012 ROD Nowalijka
Pwd by Top 10 poker sites